مشاور امور سرمایه گذاری، مالیاتی، بیزینسی و بازنشستگی


برای فارسی‌زبانانی که قصد مهاجرت دارند یا در خارج از کشور خود زندگی می‌کنند

مشاور امور سرمایه گذاری، مالیاتی، بیزینسی و بازنشستگی


برای فارسی‌زبانانی که قصد مهاجرت دارند یا در خارج از کشور خود زندگی می‌کنند

آشنایی با منتور جلسات


هلیا هستم مدیرعامل شرکت Assurance Finance & Business Solutions Pty Ltd ، متخصص و مدرس در امور مالی با بیش از بیست سال تجربه کاری و تحصیل در استرالیا. در تمام این سالها با انواع و اقسام چالشهای ممکن مالی از طریق مشتریانم روبرو شده‌ام و به آنها کمک کردم تا از پس این مشکلات برآیند و آینده ی مالی روشن‌تری برای خودشان رقم بزنند. علاقه شخصی من به آموزش و اعتقاد راسخم به این که دانش، به خصوص اینکه دانش مالی شما را توانمند می‌سازد، من را برآن داشت تا نتایج تجربیات خود را در غالب دوره‌های مالی به اشتراک بگذارم.جلسات کوچینگ برای آن دست از مخاطبان من در نظر گرفته شده است که میخواهند عنان تصمیمات مالیشان را به دست بگیرند.در این جلسات  تلاش میکنم با ساده‌ترین کلمات ابتدا شما را با دانش مالی لازم آشنا کرده و در نهایت قدم به قدم با هم به نتیجه دلخواه شما برسیم.

کوچینگ و منتورینگ

جلسات کوچینگ


در این جلسات شما به همراه مشاور و منتور خود روی یکی از اهداف مالی شخصی یا بیزینس تمرکز کرده تا بتوانید تصمیمات بهتر و موثرتری بگیرید و قدم به قدم به هدف خود برسید.

ORDER

هزینه جلسات


قابل توجه آن دسته از علاقه‌مندان که ترجیح می‌دهند هزینه جلسه را به تومان پرداخت کنند، لطفا از طریق ایمیل به  [email protected]و یا تلگرام به نشانی wealthcoaching@ با ما تماس بگیرید.

لیست دوره های فارسی


دوره مقدماتی آموزش فارکس

BUY NOW

دوره آنلاین آموزش کسب و کار

BUY NOW

مدیریت جریان نقدینگی در بیزینس

BUY NOW

بسته اختصاصی بیزینس

 

FIND OUT MORE

ویژه کارمندان و کارگران

ویژه ملک سرمایه گذاری

ویژه صاحبان مشاغل

Join our Wealth Nation Masterclass and get all the tax courses for FREE

JOIN TODAY